Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банери

Служба зайнятості інформує

Зустріч директора Сумського обласного центру зайнятості Володимира Підлісного зі слухачами професії «Продавець продовольчих товарів», які приступили до навчання

27 грудня 2017 року у Державному навчальному закладі «Сумський центр професійно–технічної освіти державної служби зайнятості» відповідно до рішення приймальної комісії до навчання приступила група слухачів за професією «Продавець продовольчих товарів». Зі слухачами зустрівся директор Сумського обласного центру зайнятості Володимир Підлісний. Пройшла відверта розмова в обговорені найактуальніших питань, пов’язаних з підвищенням конкурентоспроможності професій сфери обслуговування. На зустрічі був присутній директор «Сумського центру ПТО ДСЗ» Гузь М.О.


Конкурс на зайняття вакантних посад

Виконавчий комітет Буринської міської ради оголошує конкурс на вакантні посади:

1. Відділ бухгалтерського обліку та фінансового забезпечення апарату виконавчого комітету Буринської міської ради:

• спеціаліст 1 категорії відділу бухгалтерського обліку та фінансового забезпечення апарату виконавчого комітету Буринської міської ради (1 штатна одиниця).

 

2. Земельний відділ апарату виконавчого комітету Буринської міської ради:

• провідний спеціаліст (юрисконсульт) земельного відділу апарату виконавчого комітету Буринської міської ради (1 штатна одиниця).


Консультує Міністр юстиції України Павло Петренко

ЗАКОРДОННИЙ ПАСПОРТ ДИТИНИ

Скажіть будь-ласка, як оформляється закордонний паспорт для дітей? Наперед дуже вдячна за допомогу.

 

Христина Степанчишин


Привітання міського голови

Вітання з Новим роком!

Від усього серця вітаю Вас із самим довгоочікуваним і світлим святом – Новим Роком! Це усіма нами з дитинства улюблене й радісне свято, наповнене світлом спільної радості, веселощів, очікування чуда й казки, душевного тепла і надії.

Напередодні Нового Року прийнято загадувати бажання і вірити, що вони обов’язково здійсняться. Від усієї душі бажаю Вам великого людського щастя, міцного здоров’я, добра й радості, вірних друзів та близьких людей поруч. Нехай прийдешній рік виправдає Ваші самі добрі надії і прагнення, принесе достаток і добробут Вашим сім’ям. Нехай панують у ваших домівках мир, взаєморозуміння й любов. З Новим Роком!

З повагою, міський голова В.Б.Ладуха


Харчування дітей в ДНЗ

Про харчування дітей в ДНЗ

На виконком Буринської міської ради постійно звертались батьки дітей, які відвідують дитячі садки з клопотанням звільнити їх від плати за харчування. Йдучи на зустріч батькам на сесії було прийнято рішення про встановлення вартості харчування за перебування дітей у дошкільних навчальних закладах міської ради, згідно якого харчування дітей в дитячих садках повністю проводиться за рахунок Буринської міської ради на період 2018 року.