Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банериАНОНС

До уваги жителів та гостей міста Буринь

У середу, 6 липня 2016 року о 20.00 на міському пляжі відбудеться загальноміське свято Івана Купала. У програмі  - театралізоване дійство, виступи аматорів сцени районного Будинку культури, святкова торгівля. Запрошуємо усіх на свято.

Оргкомітет


Виконавчий комітет

30 червня 2016 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради, на якому розглянуто ряд важливих питань для життєдіяльності громади. Зокрема, затверджені заходи щодо забезпечення виконання дохідної частини міського бюджету, економного та раціонального використання бюджетних коштів, затверджені проектно-кошторисні документації з капітального ремонту питного водопроводу по вулиці Михайлівській та огорожі кладовища по вулиці Д. Бєдного, крім того розглянуті питання щодо звільнення окремих сімей від батьківської плати за перебування дітей в дошкільних закладах освіти, надання матеріальної допомоги учасникам АТО, присвоєно адреси об’єктам нерухомого майна, надано дозвіл на зрізку аварійних дерев на території міста тощо.


Ремонтні роботи

В наслідок дорожньо-транспортної пригоди, що сталася 20 червня 2016 року поблизу магазину “Венеція” по вулиці Першотравнева в м. Буринь було пошкоджено опору мереж вуличного освітлення та проводового радіомовлення.

Зусиллями працівників  філії “Буринський РЕМ” ПАТ “Сумиобленерго” та відділу з питань благоустрою та житлово-комунального господарства було замінено пошкоджену опору та відновлено зовнішнє освітлення та радіомовлення на цій ділянці вулиці.


СЕСІЯ

17 червня 2016 року відбулась восьма сесія сьомого скликання Буринської міської ради.

У роботі пленарного засідання восьмої сесії Буринської міської ради, яке вів Буринський міський голова Мельник В.М., крім 23 депутатів взяли участь голова Буринської районної державної адміністрації Сумської області Бойко В.М.

Попередньо всі питання обговорені на профільних комісіях.

До порядку денного було додатково внесено питання «Про звернення до Буринської районної ради щодо передачі у комунальну власність та на баланс Буринської міської ради стадіону “Урожай”», а також  підтриманий депутатський запит депутата міської ради сьомого скликання Пазухи В.А. щодо забруднення атмосферного повітря філією ПАТ «Державна продовольчо – зернова корпорація України «Буринський елеватор».


ДЕРЖАВНА РЕЄСТРАЦІЯ

Відділ Державної реєстрації прав апарату виконавчого комітету Буринської міської ради повідомляє, що в період з 06.04.2016р. по 09.06.2016р. зареєстровано та оброблено 797 заяв, з них:

- заяв про державну реєстрацію права власності - 243;

- заяв про реєстрацію іншого речового права  - 186;

- заяв про державну реєстрацію іншого речового права одночасно з державною реєстрацією права власності  - 348;

- заяв про надання інформації з державного реєстру прав  - 9;

- заяв про внесення змін до записів  - 11.