Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банери

Благоустрій

Міська влада  підтримала громадську ініціативу мешканців одного із житлових районів міста, жителі вулиць Поліська та Вільчанська виявили бажання власними силами облаштувати дитячий майданчик на донедавна захаращеній території, та звернулися до міської ради за допомогою у придбанні дитячої гірки. Напередодні пам’ятної дати 30–тих роковин Чорнобильської  трагедії гірка була привезена та встановлена. Сприяла цьому також підтримка зацікавлених депутатів міської та районної рад.  Нам би хотілося, щоб таких ініціатив виходило від мешканців громади більше, а до  їх реалізації долучались не лише депутатський корпус, а й суб’єкти господарювання, які здійснюють свою діяльність на території міста.


Виконавчий комітет

27 квітня 2016 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради. Розглянуто питання про виконання міського бюджету міста Буринь за І квартал 2016 року, урегульовано порядок надання виконавчим комітетом адміністративних послуг з реєстрації (зняття з реєстрації)  місця проживання, розглянуті звернення громадян що до надання дозволу на зрізку аварійних дерев, матеріальної допомоги, звільнення від батьківської палати за перебування дітей в дошкільних навчальних закладах тощо. По всім питанням, що вносилися на розгляд прийняті відповідні рішення.


За чисте довкілля

Зробимо наше місто чистим та охайним разом

На виконання розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від 28.03.2016р. №149-ОД «Про проведення щорічної всеукраїнської весняної акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою територій населених пунктів області», відповідного розпорядження голови районної державної адміністрації з цього питання у місті Буринь було заплановано ряд заходів, присвячених підготовці та проведення акцій, які спрямовані на поліпшення стану довкілля, озеленення, благоустрою та санітарного стану міста.


Благоустрій

25 квітня поточного року по вулиці Пилипа Орлика пересічні перехожі помітили значне, як для цієї відносно тихої вулиці, скупчення спеціальної техніки.

На замовлення міської ради тут працювала техніка Клевенського міжрайонного управління водного господарства (керівник Рєзнік В.І.)

Для забезпечення безперешкодного стоку дощових вод з проїзної частини дороги по вулиці Незалежності розчищено стічну канаву, а територію поблизу старого кладовища розчищено від сміття та пеньків.

Тут незабаром планується облаштувати невеличкий сквер.


Благоустрій

Із 6-того квітня поточного року до громадських робіт з наведення комплексного санітарного порядку на вулицях міста залучено 10 безробітних громадян, які перебувають на обліку в районному центрі зайнятості.

Буринчани та мешканці нашого міста, мабуть помітили, як завдяки щоденній та клопіткій праці цих людей прибралося наше місто – упорядковано газони, підчищені бордюри, прибрано гілля дерев, розбиті квітники, а зараз на повну йдуть роботи по підготовці міста до Великодня – біляться дерева та бордюри,  коситься трава на газонах, упорядковується територія міського парку тощо.