Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банериСлужба зайнятості інформує

Живи та працюй в Україні: з початку року роботодавці Сумщини подали 28 тисяч вакансій

Протягом січня-жовтня 2017 року до Сумської обласної служби зайнятості звернулось 5,4 тисячі роботодавців, які подали відомості про 28 тисяч вільних вакансій, що на 7,3 відсотки більше, ніж у минулому році. Так, кількість роботодавців, які звернулись до обласної служби зайнятості, збільшилась у порівнянні з аналогічним періодом 2016 року на 10,2%, а кількість вакансій на 7,3%, інформує прес-служба відомства.

У обласній службі зайнятості підкреслили, що з огляду на активізацію економічних процесів у державі, в Україні розпочинається соціальний проект під лозунгом “Живи та працюй в Україні”, головною метою якого є пожвавлення людей на ринку праці України. Організатором проекту виступила Служба зайнятості за підтримки органів місцевої влади. В рамках проекту по всій Україні будуть відбуватись інформаційні активності, спрямовані на якнайшвидший пошук роботи для безробітних та підбір вакансій для роботодавців. Зокрема, в рамках проекту, будуть організовані масштабні ярмарки вакансій на найбільших підприємствах держави.


СВЯТКОВІ ЗАХОДИ

День Гідності та Свободи

Сьогодні 21 листопада з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи представники міської ради на чолі з міським головою Віталієм Мельником вшанували пам'ять загиблих земляків покладанням квітів до пам’ятного знаку на Алеї Слави.


Консультує Міністр юстиції України Павло Петренко

Про освіту

Доброго дня. Ви часто їздите в регіони і, мабуть, добре розумієте, як ми тут живемо. Зарплати у нас невеликі, за все доводиться платити, а тут ще й постійні побори в школі - то на канцтовари, то на миючі засоби, то на ремонт. Скажіть, будь ласка, наскільки вони законні й чи обов’язково їх сплачувати?

 

Стефанія Король


Привітання з ювілеєм

90-річний ювілей Ведмідь Варвари Трохимівни

На передодні професійного свята Дня працівників сільського господарства народилася Ведмідь Варвара Трохимівна, яка 13 листопада відзначила 90-річний ювілей.

Варвара Трохимівна народилась у багатодітній селянській родині у с. Чернеча Слобода, ще підлітком розпочала працювати у місцевому колгоспі. Пережила голодомор, фашистську окупацію у 1941-1943 роках. За довголітню роботу у с/г виробництві має урядові нагороди.

Ювілярку тепло вітали з 90-річним ювілеєм та професійним святом Антоніна Шевченко - керівник апарату міської ради, Ангеліна Кнуренко - голова районної організації ветеранів.


Консультує Міністр юстиції України Павло Петренко

Виділення земельних ділянок учасникам АТО

Вітаю Вас, шановний міністре. Мій чоловік 2 роки пробув в АТО. Спочатку як доброволець, а потім уже офіційно у військах. Повернувся на 3 місяці і знову пішов захищати країну. Чи має він право отримати землю, куди для цього звертатися?

 

Валентина Остапок