Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банери

Свято спорту

Олімпійський день в Бурині

Вже стало доброю традицією в усьому світі до дня заснування Міжнародного Олімпійського Комітету (23 червня 1894 року) відзначати Олімпійський день. Свято спорту проходить на центральних вулицях міст, в парках, дитячих таборах, на стадіонах різних регіонів, таким чином охоплює всю Україну.

Не оминуло воно й наше місто, де 14 червня на міському стадіоні «Урожай» спортивне свято зібрало близько 60 вихованців ДЮСШ, які мали змогу залучитися до цінностей олімпійського руху.

Захід розпочався з конкурсно-ігрової програми та вікторини знавців історії Олімпійського руху. Далі розпочалися змагання з легкої атлетики на дистанції 60 метрів.


ПРИВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ

Шановні працівники медицини!

Прийміть найщиріші вітання з Днем медичного працівника! Це свято відзначають тисячі лікарів, парамедиків, медичних сестер, лаборантів, санітарок – всі ті, хто стоїть на варті здоров’я населення. Серед вас чимало талановитих фахівців високого класу, справжніх подвижників.

Ваша праця – це велике служіння на благо людей. Кожен з вас самовіддано охороняє найбільші цінності, даровані людям, – життя та  здоров’я. Ваш високий професіоналізм, вірність своїй справі, милосердя дозволили багатьом людям повернутися до активної діяльності, набути впевненості у завтрашньому дні, знову відчути радість життя.

Висловлюю величезну вдячність всім медичним працівникам і ветеранам медицини за невтомну благородну працю, самопожертву, відданість своїй професії. Бажаю вам і вашим родинам миру, міцного здоров’я, успіхів, щастя та благополуччя!

 

З повагою, Буринський міський голова  Віктор Ладуха


Про Територіальний центр соціального обслуговування

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Буринської міської ради 

41700 м. Буринь, вул.Незалежності, 8, e-mail: tcsoburyn@.gmail.com

Територіальний центр утворено рішенням Буринської міської ради від 23.03.2018 з метою здійснення соціального обслуговування та надання соціальних послуг громадянам, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги за місцем проживання.


Громадське віче

Відбулось громадське віче

14 червня 2018 року в м. Буринь на площі Першотравневій (біля приміщення районної державної адміністрації) проведено громадське віче, метою якого було вирішення проблем ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення, які пролягають через територію Буринської ОТГ.

Заслухавши голову Буринської партійної організації ВО «Батьківщина» Ліщенка М.І., міського голову Ладуху В.Б., голову Буринської районної ради Рябоконя Є.В. та жителів громади, присутніми було ухвалено та підтримано резолюцію:

доручити Буринському міському голові Ладусі В.Б. направити звернення до Прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б., голови Верховної Ради України Парубія А.В., Віце-прем’єр-міністра України, Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Зубка Г.Г., у якому повідомити про незадовільний стан доріг державного і загального значення на території громади та про бездіяльність у вирішенні питання своєчасного ремонту доріг розпорядників коштів - Служби автомобільних доріг у Сумській області та Сумської  ОДА.


Літній відпочинок

Турбота про здоров’я дітей – це найважливіша праця педагога

Літо – це чудова пора року, час довгоочікуваних літніх канікул, коли діти по іншому сприймають оточуючий світ, та все, що в ньому відбувається.

Літо – це період, коли діти мають змогу наповнити власне життя цікавими зустрічами, корисними заняттями, коли їм надається унікальна можливість розвитку творчих здібностей, задоволення індивідуальних інтересів та можливостей. Літня пора – активний час щодо соціалізації дітей та підлітків, коли є всі можливості для занять за інтересами, творчої самореалізації, інтелектуального розвитку, формування суспільно корисних компетенцій, лідерських якостей.