Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банериПовідомлення

Повідомлення про намір встановлення тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами на території Червонослобідського, Успенського та Степанівського старостинських округів

У відповідності до Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України № 130 від 05.06.2018 року, комунальне підприємство Буринської міської ради «Буринь-теплосервіс» надає інформацію про намір встановлення тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами на території Червонослобідського, Успенського та Степанівського старостинських округів.


СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ

Консультант роботодавця: ваш помічник на ринку праці

Державна служба зайнятості сьогодні діє на відкритому ринку праці, який висуває високі вимоги до учасників. Щоб конкурувати з численними приватними агентствами, cлужбі необхідно мати суттєві переваги і не лише безоплатність послуг, а клієнторієнтованість, швидкість і зручність обслуговування, доступність і різноплановість сервісів. Саме тому з 1 січня 2020 року Сумською обласною службою зайнятості впроваджено «Інститут «Консультант роботодавця».


Благоустрій

Тривають роботи по благоустрою територій

Сприятливі погодні умови поточної зими дозволяють виконувати роботи по благоустрою територій населених пунктів Жуківського старостинського округу Буринської міської ради .

Зокрема, протягом січня 2020 року проводилось підкошування дикоростучої порослі та обрізання гілок на кладовищі № 1 та центральній площі в селі Жуківка.

В найближчих планах - проведення аналогічних робіт на інших кладовищах та узбіччях доріг в межах населених пунктів старостинського округу.

 

Жуківський старостинський округ Буринської міської ради


Правоохоронні органи

А слідчі хто ?

Є крилатий вираз: «А судді хто?» Суть цього виразу зводиться до того, що судити інших людей може тільки той, хто сам має кришталево чисту репутацію.

У випадку з діяльністю Буринського відділу поліції виникає питання: «А слідчі хто?». Ми вже не раз ставали свідками того, що буринські поліціанти самі порушують закон: торгівля наркотиками, вимагання грошей у водіїв за порушення правил дорожнього руху. Та і взагалі роботу Буринського відділення поліції на території громади депутати міської ради визнали незадовільною (рішення міської ради від 26.11.2019). І ось черговий скандал – слідчий-підприємець.


Конкурс відеороликів «Агенти здоров'я»

Мініфільм від гуртківців Бурині – серед кращих

Сьогодні чимало людей ведуть мову про здоровий спосіб життя, хоча не всі добре розуміють основну суть цього поняття і зводять його лише до відмови від шкідливих звичок чи занять спортом.

З метою розширення уявлень про здоровий спосіб життя, його пропаганди серед дітей та молоді, формування в них активної життєвої позиції вихованці гуртка «Літературна діяльність» Анастасія Ануфрієва та Єлизавета Примушко (керівник - Т. Кладько) комунального комплексного закладу позашкільної освіти Буринської міської ради «Будинок дитячої та юнацької творчості» взяли участь в обласному  конкурсі відеороликів «Агенти здоров'я».