Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банери

Щедрий вечір

До міської ради завітали щедрувальники

Напередодні Нового року за старим стилем в Україні відзначають Щедрий вечір. Щедрування – улюблений народний звичай, під час якого щедрувальники обходять будинки з побажаннями щастя та добробуту кожній родині. 

Підтримуючи добру традицію, 13 січня до Буринської міської ради завітали щедрувальники – вихованці та працівники закладів дошкільної освіти громади, Будинку дитячої та юнацької творчості, колектив працівників районного будинку культури.

Одягнені у колоритні костюми, вони вразили усіх своєю артистичністю, майстерним виконанням та додали гарного настрою розмаїттям щедрівок та різдвяних пісень.


Шкільний автобус

В Буринську громаду – придбано новий спеціалізований автобус

Новий 2020 рік розпочався з приємної події для освітян Буринської громади. Директор Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Вікторія Гробова урочисто вручила ключі від придбаного спеціалізованого автобуса для перевезення школярів та дітей з обмеженою здатністю до пересування АТАМАН D093S4, 2019 року випуску. Ідея придбання важливого для громади транспорту на умовах співфінансування (за рахунок коштів Буринської ОТГ та субвенції з державного бюджету на підвищення якості освіти) була одразу підтримана міським головою Віктором Ладухою, а в подальшому - депутатами міськради.

Придбаний автобус дасть змогу дітям з ООП відвідувати заклади освіти та забезпечить їхні освітні потреби.


ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ СОРОК ТРЕТЬОЇ СЕСІЇ

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ СОРОК ТРЕТЬОЇ СЕСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Відповідно до розпорядження Буринського міського голови №1 – ОД від 08.01.2020 «Про скликання сорок третьої сесії міської ради сьомого скликання», сорок третя сесія Буринської міської ради VІІ скликання відбудеться 10.01.2020 о 10 год. 00 хв. в приміщенні Буринської міської ради.


Робототехніка

Робототехніка «Arduino» для вихованців позашкілля

На сучасному етапі розвитку позашкільної освіти робототехніка є універсальним інструментом для розвитку творчих здібностей вихованців будь-якого віку: від учнів початкових до старших класів, студентів.

У комунальному комплексному закладі позашкільної освіти Буринської міської ради «Будинок дитячої та юнацької творчості» оновлено навчально-матеріальну базу з метою організації на належному рівні освітньої діяльності. За кошти Буринської міської ради придбано стартові освітні набори з робототехніки «Arduino» на загальну суму близько 20 тис. гривень.


СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ

Служба зайнятості запускає сучасний освітній портал

У державній службі зайнятості стартував новий проект для успішного працевлаштування українців – Освітній портал державної служби зайнятості (http://skills.dcz.gov.ua/).  

«Новий сервіс допоможе безробітним розвивати власні навички, необхідні для вдалого працевлаштування, отримати нові компетенції та пройти професійне навчання», - коментує директор Державного центру зайнятості Ольга Макогон.