Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банери

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

До уваги членів виконавчого комітету!

Відповідно до плану роботи виконавчого комітету Буринської міської ради на перше півріччя 2019 року, затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради від 13.12.2018 № 299, 18 квітня 2019 року о 10 годині в залі засідань міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету з таким порядком денним:


Благоустрій

Роботи з благоустрою в громаді продовжуються

Громада Червонослобідського старостинського округу активно включилася з проведення робіт по благоустрою території. У толоці беруть участь працівники організацій та установ, які розташовані на території округу (Червонослобідська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, ЗДО «Малятко», поштове відділення «Укрпошти», міська рада, заклади торгівлі) та безробітні громадяни, які перебувають на обліку в центрі зайнятості.

 

Р.КУЖЕЛЬ, в. о. старости Червонослобідського
старостинського округу міської ради


ПРАВО ГОЛОСУ

15 КВІТНЯ ЗБІГАЄ ТЕРМІН ЗМІНИ МІСЦЯ ГОЛОСУВАННЯ 

21 квітня 2019 року в Україні відбудеться ІІ тур виборів Президента. Фахівці юстиції Сумщини в рамках всеукраїнської правопросвітницької кампанії «Я МАЮ ПРАВО ГОЛОСУ!» нагадують громадянам, що 15 квітня 2019 року збігає термін процедури зміни місця голосування.

Варто зазначити, що, подавши відповідну заяву до органу ведення Державного реєстру виборців за місцем перебування на день виборів чи за реєстрованим місцем проживання або місцезнаходження виборчої дільниці, де буде зручно проголосувати, виборець отримає посвідчення про тимчасову зміну місця голосування.  

Важливо! Громадянин, здійснивши дану процедуру, повинен перевірити себе у списку виборців на веб-сайті Державного реєстру виборців https://www.drv.gov.ua або в приміщенні виборчої дільниці, яку визначено місцем голосування у посвідченні.


Бібліотека

У світі українських казок

«Якщо ви хочете, щоб ваші діти були розумними — читайте їм казки. Якщо ви хочете, щоб вони були ще розумнішими — читайте їм більше казок» - цитуючи Альберта Ейнштейна, варто підкреслити, що казка є важливим елементом у формуванні розвитку дитини.

Складно уявити собі дитинство без казок. В будь-який, навіть самий важкий час, в кожній країні діти полюбляють слухати легенди, перекази і вигадані історії. Так для вихованців дошкільного навчального закладу № 1 «Ромашка» центральна дитяча бібліотека запропонувала мандрівку у світ казки «Котилася торба з високого горба».


Спортивний майданчик

Буринська міська рада завершує будівництво спортивного майданчика для міні-футболу

 

Будинки зводять не язиком, а сокирою

Українське народне прислів’я

 

На сьогодні Буринська громада завершує будівництво спортивного майданчика для міні-футболу в міському парку. Залишились лише дрібні роботи та роботи з благоустрою. Буринська ОТГ будувала цей майданчик своїми силами та за кошти Державного фонду регіонального розвитку, які були виділені ще у 2016 році. Весь цей час проект від ідеї до реалізації пройшов нелегкий шлях з рядом перешкод.