Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

Пароль



Не пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банери













COVID-19

Щодо ситуації з COVID-19

У зв’язку з погіршенням епідемічної ситуації на території Буринської ОТГ та Буринського району міська рада звертається з проханням до всіх мешканців дотримуватися протиепідемічних вимог населенням та суб’єктами господарської діяльності, встановлених постановою Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS – CoV-2), а саме:


Ремонт доріг

Ремонт дороги Т-19-10

Сьогодні, 7 вересня, розпочались підготовчі роботи по поточному середньому ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення Т-19-10 Конотоп-Буринь-Чумакове в межах міста Буринь, а саме двох ділянок:

1. По вулиці Першотравнева від зупинку біля вул. Чкалова до магазину «Гастрономчик», протяжністю 967 метрів.

2. По вулиці Незалежності від храму святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії Православної Церкви Київського Патріархату до автозаправної станції, протяжністю 560 метрів.


Професійне свято

Міська влада дякувала підприємцям за їх вклад у розвиток громади

Сьогодні, напередодні професійного свята тих, хто пов’язали свою долю з досить нелегкою справою – бізнесом, вітала міська рада.

У міському парку найкращих представників підприємництва з нагоди Дня підприємця, яке в Україні цього року відзначається 6 вересня, привітав заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сергій Чередник.

Він висловив щиру вдячність підприємцям Буринщини від усіх її жителів за активну участь у вирішенні економічних та соціальних проблем громади. Побажав, щоб усі ділові починання закінчувалися лише успіхом, а особисте життя рясніло щастям і радістю. Щоб ділові партнери завжди були надійними, обсяги виробництва товарів і послуг збільшувалися, а капітал примножувався.


ПРИВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ

Шановні підприємці!

Тепло і сердечно вітаю вас з професійним святом – Днем підприємця!

Займатися власною справою, розвиватися, ініціювати нові проекти, ризикувати – це дійсно велика праця, що заслуговує поваги і підтримки. Підприємці вносять істотний внесок як у підвищення якості життя громадян нашого краю, так і в розвиток економіки всієї країни.

Тому у цей день ми віддаємо належне праці людей, які з великим завзяттям і наполегливістю, з власної ініціативи і з справжнім ентузіазмом освоюють економічний простір, проявляють себе в різних сферах нашого життя. На вас покладаються великі надії. І ваша активна, зацікавлена ​​позиція, прагнення об’єднувати зусилля для створення нового – найкраща запорука успіху.

Бажаю вам швидко знаходити всі життєво важливі рішення і стрімко розвивати свою власну справу. Нехай менше трапляється невдач, а все, про що планується і про що мріється, здійснюється. Бажаю здоров'я, натхнення, терпіння, рішучості, сміливості і нових досягнень!

З повагою Буринський міський голова Віктор Ладуха


Пам'ятаємо

У буринській громаді пройшли заходи з нагоди річниці визволення від фашистських загарбників

Вже 77 рік поспіль вдячні покоління наших земляків згадують тих, хто приніс у наш край спокій, мир і щасливе життя. В глибокому сумі  в ці дні вони схиляють голови перед тими, хто назавжди залишився лежати в буринській землі, а це - 1274 солдата, похованих у братських могилах та індивідуальних похованнях на території Буринщини.

Напередодні відзначення Дня визволення Буринщини від фашистських загарбників робітниками з благоустрою КП «Буринь-теплосервіс» проведено упорядкування територій біля пам’ятників, місць поховань та пам’ятних  місць.