Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банериКОНКУРС НА ЗАЙНЯТТЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД

Буринська міська рада оголошує конкурс на вакантну посаду державного реєстратора відділу «Центр надання адміністративних послуг» апарату виконавчого комітету міської ради
(розпорядження міського голови від 06.07.2020 № 65-ОД)

До участі у конкурсі допускаються громадяни України, які мають вищу освіту за спеціальністю правознавство, стаж роботи у сфері права не менше трьох років або на посаді державного реєстратора чи виконання функцій державного реєстратора не менше одного року; успішне проходження спеціальної перевірки діяльності державного реєстратора в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань в порядку здійснення контролю, встановленому Кабінетом Міністрів України (для осіб, які до призначення на посаду державного реєстратора або виконання функцій державного реєстратора виконували функції державного реєстратора, перебуваючи у трудових відносинах з іншим суб’єктом державної реєстрації).


Благоустрій

До уваги керівників підприємств, установ та організацій

Працівниками КП «Буринь-теплосервіс» регулярно проводяться роботи по утриманню належного санітарного стану територій міста.

Міська рада звертається з проханням до всіх керівників підприємств, установ та організацій вчасно скошувати бур’янисту рослинність та підтримувати належний санітарний стан на закріплених за ними територіях.


КОНОТОПСЬКЕ УПРАВЛІННЯ ДПС У СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ

Змінено режим роботи Державної податкової служби України

На період дії карантину внесені  зміни в режим роботи Конотопського управління ГУ ДПС у Сумській області.

Оновлений графік роботи:  робочий день починається о 8 год. і триває до 17 год.;   у п’ятницю: з 8 год. до 15 год. 45 хв.;   перерва на обід – з 12 год. до 12 год. 45 хв.

Прийом відвідувачів у центрах обслуговування платників здійснюється за таким графіком роботи: з 10 год. 00 хв. до 17 год. 00 хв. (у п’ятницю з 10 год. 00 хв. до 15 год. 45 хв.) з обідньою перервою з 12 год. 00 хв. до 12 год. 45 хв., та з технічними перервами для санітарної обробки та провітрювання кожні дві години на 10 – 15 хв.


Стихійне лихо

Від кожного з нас залежить добробут і спокій наших громадян

Стихійні лиха – це завжди велика біда і для кожної конкретної родини, і для громади, і для країни в цілому, оскільки це - зруйновані житла, понівечені дворища, втрачений урожай. Але ще більшою трагедією стає стихійне лихо, коли гинуть люди, а особливо, коли біда стається з дитиною.

Таке нещастя сталося днями і у нашому місті – буреломним вітром відламана гілка дерева відібрала життя неповнолітньої дитини.

Міська рада висловлює співчуття рідним та близьким загиблого.

 


Центр пробації

Про розгляд проекту Закону України

Буринський районний відділ філії Державної установи «Центр пробації» в Сумській області повідомляє про розгляд Проекту Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо розвитку системи пробації, збільшення альтернатив позбавлення волі та створення умов для зниження рецидивної злочинності".

Адреса центру: пл.Першотравнева, 9, м.Буринь Сумської області, інд. 41700

Більше інформації за посиланням https://www.facebook.com