Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банери

Спорт

Один із напрямків стратегії розвитку громади – підтримка та розвиток спорту

На сьогодні створення умов для занять спортом дає можливість виховувати здорову націю, адже здорова нація – сильна й могутня країна.

Тому одним з найважливіших напрямків стратегії розвитку Буринської міської об’єднаної територіальної громади є підтримка та розвиток спорту, а також розбудова спортивної інфраструктури на території громади. Особлива увага приділяється підростаючому поколінню.


Благоустрій

Громаді потрібні дієві справи, а не пусті слова

Відповідно до частини 1 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» територіальним громадам сіл, селищ, міст, районів у містах належить право комунальної власності на рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, підприємства, установи та організації, в тому числі банки, страхові товариства, а також пенсійні фонди, частку в майні підприємств, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров'я, науки, соціального обслуговування та інше майно і майнові права, рухомі та нерухомі об'єкти, визначені відповідно до закону як об'єкти права комунальної власності, а також кошти, отримані від їх відчуження.


Ремонт доріг

Ремонт дороги по вулиці Чкалова!

У місті Буринь завершились роботи по середньому поточному ремонту дорожнього покриття по вулиці Чкалова. Планується зробити близько 300 м дороги.

На сьогодні пройшов етап з грейдерування та підсипки дороги щебенем і вже розпочато укладання нового асфальтобетонного покриття. Виконавець робіт – ТОВ «Роад Констракшн». Підрядника визначено за результатами проведення конкурсу з використанням електронної системи закупівель «Прозорро».

Кошти на роботи у сумі 1000 тис. грн. виділені як субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на ремонт вулиць та доріг комунальної власності.


ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ ТРИДЦЯТЬ ТРЕТЬОЇ СЕСІЇ

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ ТРИДЦЯТЬ ТРЕТЬОЇ СЕСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Відповідно до розпорядження Буринського міського голови №67 – ОД від 12.08.2019 «Про скликання тридцять третьої сесії міської ради сьомого скликання», тридцять третя сесія Буринської міської ради VІІ скликання відбудеться 14.08.2019 о 10 год. 00 хв. в приміщенні Буринської міської ради.


День міста 2019

Буринь відзначила свій 627-ий День народження

10 серпня  наше місто Буринь гостинно зустрічало жителів та гостей міста на святкування свого Дня народження.

З самого ранку бажаючі мали змогу відвідати виставку домашніх тварин, виставки творчих робіт буранців та гостей міста, взяти участь у спортивних змаганнях з волейболу, міні-футболу шахів та армреслінгу. Для найменших учасників свята відбувались різноманітні конкурси, ігри, майстер-класи, інтерактивні розваги, працювали фото-зони. Для всіх присутніх звучала приємна музика та працювала святкова торгівля.