Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банери

Бібліотека

Літературна мандрівка
«Маловідомі сторінки життя Алана Мілна»

Хоча літо ще в розпалі, але слухачі університету ІІІ віку продовжують свої заняття. Цього разу зустріч була присвячена Алану Александру Мілну – англійському письменнику, драматургу, поету, класику ХХ століття.

З його пера вийшло друком багато видань. Серед них – «Закохані в Лондоні» (1905), «Містер Пім пройшов» (1920), «Таємниця червоного будинку» (1921), «Коли ми були маленькими» (1929)  «Двоє» (1931), «Тепер уже надто пізно» (1939), та інші. Алан Мілн був щасливий з того, що може займатися саме тим, що йому потрібно. Він був надзвичайно скромною людиною, завжди тримав свої почуття в собі. Чи, швидше, будучи письменником, він ховав їх у своїй творчості.


КОНСУЛЬТУЄ МІНІСТР ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ ПАВЛО ПЕТРЕНКО

ЗА НЕВЧАСНО СПЛАЧЕНІ АЛІМЕНТИ ПЕРЕДБАЧЕНІ ФІНАНСОВІ САНКЦІЇ

Чоловік не платив аліменти більше 2 років і заборгував майже 100 тисяч гривень. Чи правда, що тепер він повинен заплатити набагато більше? Дякую за відповідь.

 

Тамара Сокурова


Безпека дорожнього руху

СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМНА КАМПАНІЯ "СТРИВАЙ!"

Національна програма з попередження дорожньо-транспортного травматизму дітей та молоді "Traffic Challenge" запускає соціальну рекламну кампанію під назвою "Стривай!" на підтримку опулярізації безкоштовної освітньої платформи з безпеки дорожнього руху FRoSH (First Road Safety HUB - перший онлайн тренінговий центр з безпеки дорожнього руху). Цей освітній проект реалізується у співпраці з Патрульною поліцією України, та фінансується в тому числі Урядом Канади в рамках проекту РТАР.

Соціальна інформаційна кампанія "Стривай!" - це 5 анімаційних музичних роликів про 5 головних факторів ризику в ДТП, які в Україні та світі є найпоширинішими. Ролики озвучив один з найпопулярніших в Україні артистів - Михайло Хома (фронтмент гурту DZIDZIO).


СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ

Вперше за декілька років в Україні стабілізується ситуація на ринку праці

Вперше за останні п’ять років на ринку праці України досягнуто позитивної динаміки: у 2018 році відбулося зростання чисельності зайнятого населення та зниження рівня безробіття. Про це заявив в. о. Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Валерій Ярошенко під час прес-конференції в Укрінформі.


ОЛЕКСАНДРІВСЬКИЙ СТАРОСТИНСЬКИЙ ОКРУГ

Про роботу Олександрівського старостинського округу у липні 2018 року

Протягом липня на прийомі у в. о. старости із особистим зверненнями побувало 5 осіб. Звернення стосувалися соціального захисту населення, зокрема, призначення або продовження субсидії на оплату комунальних послуг та соціальні допомоги малозабезпеченим, а також земельних питань.

За липень 2018 року за вимогою видано 72 довідки різного виду.

Також контролювався санітарний стан прибудинкових територій, сільських кладовищ, пам’ятників загиблих воїнів та односельців, проведена звірка списків військовозобов'язаних.

За підтримки керівництва Буринської міської ради, депутатів та небайдужих жителів округу у липні поточного року благоустроєно кладовище, проведено обкошування території с. Олександрівка та при допомозі ФГ «Талісман-3» (керівник - Гудименко О.М.) зроблено ремонт водогону.

 

В. о. Олександрівського старостинського округу
Буринської міської об’єднаної громади Н.І.Літвінова