Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банери

СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ

Семінар "Найбільш ефективні засоби дотримання законодавства про працю"

Буринською районною філією Сумського обласного центру зайнятості разом з головним спеціалістом-інспектором праці виконавчого апарату Буринської міської ради Ярославом Гайдуковим проведено семінар з фізичними особами-підприємцями на тему: "Найбільш ефективні засоби дотримання законодавства про працю".

Даний інформаційно-роз'яснювальний захід проводився з метою наголошення важливості дотримання законодавства про працю, укладання трудових договорів між роботодавцями та найманими працівниками, своєчасної та в повному обсязі виплати заробітної плати, єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.


Всеукраїнський день бібліотек

Особливий день для тих, хто любить книгу, поріднився з нею

Напередодні професійного свята – Всеукраїнського дня бібліотек, в приміщенні актової зали першої міської школи зібралися працівники бібліотек. Це люди, які все життя зберігають диво людського творіння, скарбницю знань - книгу. Свято встановлено Указом Президента України у зв’язку зі значним внеском бібліотечних працівників у розвиток освіти, науки і культури нашої держави та необхідністю подальшого підвищення ролі бібліотек у житті суспільства.

Цей день, 30 вересня, співпадає з Християнським святом Віри, Надії, Любові та їх матері Софії (в перекладі з грецької Софія – знання, мудрість). Тому ведучі заходу Євгеній Прядко та Людмила Ткаченко привітали бібліотекарів та побажали їм віри, надії, любові і мудрості. Також на свято завітали керівники міста та району.


ПРИВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ

Міжнародний день лікаря

З ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я в перший понеділок жовтня відзначається Міжнародний день лікаря. Це день солідарності та активних дій лікарів усього світу. А ще, цей день – можливість вкотре подякувати нашим лікарям за золоті руки і добрі серця, за милосердя, душевну теплоту і відданість обраній професії.

 

Шановні лікарі!

Нехай цей день теплом і вдячністю відгукнеться в серцях тисяч людей, до лікування яких ви доклали свої умілі руки і добрі серця. Міцного вам здоров’я, добра, щастя,  достатку, сімейного затишку і, звичайно, мирного неба!

З найкращими побажаннями міський голова В.Б.Ладуха


КОНКУРС НА ЗАЙНЯТТЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД

Увага: конкурс!

Буринська  міська рада оголошує конкурс на вакантну посаду  головного спеціаліста бюджетного відділу фінансового управління Буринської міської ради.

До участі у конкурсі допускаються  громадяни України, які мають повну вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо- кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління – не менше 2 років.


Фінансове управління міської ради інформує

Зареєструй своє майно та сплати податок! 

Буринська міська рада повідомляє юридичним та фізичним особам щодо  необхідності та своєчасності сплати податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки. 

Реєстрація прав на нерухоме майно – це не просто формальність, а необхідність. Без реєстрації прав власності людина не стає повноправним власником нерухомого майна.

У результаті реєстрації права на нерухоме майно заявник отримує: рішення державного реєстратора; витяг з Державного реєстру прав про проведену державну реєстрацію прав в електронній або в паперовій формі.