Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банери

Бюджет 2019

Складання міського бюджету на 2019 рік

Процес складання міського бюджету на 2019 рік розпочався з прийняття розпорядження голови Буринської міської об’єднаної територіальної громади від 14.09.2018 № 99-ОД «Про підготовку проекту міського бюджету на 2019 рік та проекту прогнозу міського бюджету на 2020-2021 роки». У рамках бюджетного процесу складена та розміщена на сайті міської ради інструкція з підготовки бюджетних запитів до проекту бюджету Буринської міської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік.


Звіт міського голови

Відбувся звіт міського голови

Відповідно до частини 7 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» 29.11.2018 у залі районного будинку культури відбувся звіт Буринського міського голови Віктора Ладухи про свою роботу перед територіальною громадою.

Міський голова також відповів на запитання, що прозвучали від представників громади. Вони стосувалися ремонту доріг, утримання сміттєзвалища, надання пільг учасникам бойових дій, користування водними об’єктами на території громади та інше.

З повним змістом звіту можна ознайомитися, перейшовши по посиланню та презентацією.

 

Апарат виконавчого комітету міської ради


Автобусний маршрут

До уваги жителів громади!

Після проведення вивчення попиту населення на пасажирські перевезення шляхом обстеження пасажиропотоків рішенням виконавчого комітету від 21.11.2018 № 275 затверджено новий приміський автобусний маршрут загального користування № 1 «с. Олександрівка – м. Буринь – с. Червона Слобода».

Звертаємо увагу, що автобус по четвергах продовжує свій маршрут до с. Дич, в інші дні він доїжджатиме до с. Червона Слобода.

З детальними розкладами руху автобусу по маршруту загального користування № 1 «с. Олександрівка – м. Буринь – с. Червона Слобода» можна ознайомитися, перейшовши по посиланню.

Виконавчий комітет міської ради


Звіт міського голови

Шановні жителі громади!

Повідомляємо, що 29 листопада 2018 року о 10 годині у залі Буринського районного будинку культури відбудеться звіт Буринського міського голови Ладухи В.Б. про свою роботу перед територіальною громадою.


Потрібна допомога

Шановні жителі громади!

До Буринської міської ради надійшов лист Сумської обласної державної адміністрації щодо надання допомоги пораненому.

При виконанні військового обов’язку в зоні проведення операції Об’єднаних сил в районі Світлодарської дуги 07.11.2018 був тяжко поранений кролевчанин Гребенюк Олексій Михайлович, 1969 р. н., учасник бойових дій в Афганістані, патріот, в зоні АТО перебував з першої хвилі часткової мобілізації. Пройшов навчання з британськими інструкторами, де серед відібраних 40 військовослужбовців ЗСУ попав у трійку найкращих. Нагороджений відзнаками за бойові заслуги.