Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банери

Звернення

Про фермерське господарство, вихідну допомогу і хитрість

До Буринського міського голови надійшла письмова заява. Нічого дивного. Щороку до посадової особи місцевого самоврядування надходить не один десяток, а то і сотня заяв громадян. Громадяни – мають право користуватися своїм конституційним правом на звернення, а голова – повинен розглянути та дати вчасну відповідь. Заява дуже грамотно оформлена, із дотриманням усіх вимог, підтверджена статтями чинного законодавства. Але...

До Буринського міського голови звернувся мешканець вулиці Великохутірської міста Буринь Сумської області  Іван Іванович Рябоконь. Знову ж таки, немає нічого дивного. Але…

Іван Іванович Рябоконь просить чи то вимагає здійснювати йому виплату середньої заробітної, плати яку він (далі – за тестом) «одержувала на посаді сільського голови Слобідської сільської ради Буринського району Сумської області».

Виплату призначити з дня звільнення його з  цієї посади 24.12.2020 і до моменту працевлаштування, але не більше шести місяців відповідно до вимог Закону України «Про статус депутатів місцевих ради».


Вітання

!

Вітання з нагоди Дня народження приймає сьогодні начальник загального відділу апарату виконавчого комітету Буринської міської ради Людмила Олександрівна Сугейко.

Шановна Людмило Олександрівно!

У день Вашого свята, напередодні такої очікуваної весни бажаємо, щоб у Вашому серці завжди  і квітла весна, у душі лунали пісні, доля перед Вами стелилася стежками благополуччя, щоб життям малювалися картини злагоди і щастя.

Хай успіх повсюди супроводжує Вас, а бажання рухатися до своїх мрій  та сподівань ставало невичерпним. Нехай для Вас буде завжди чудова погода за вікном, співають солов’ї та розквітають пишні сади Вашого гарного настрою!

З повагою міський голова та колектив виконавчого комітету Буринської міської ради


Вітання

!

Вітання з нагоди Дня народження приймає сьогодні провідний спеціаліст  Буринської міської ради Оксана Петрівна Миргородська.

Шановна Оксано Петрівно!

У цей  святковий для Вас день - День народження прийміть щирі побажання завжди бути щасливою, коханою, життєрадісною. 

Нехай здійснюються мрії, кожен день дарує щирі посмішки, улюблені квіти, яскраві барви натхнення та приємні зустрічі з близькими.

Бажаємо здоров’я та добрих сподівань для доброго жіночого серця!

З повагою міський голова та колектив виконавчого комітету Буринської міської ради


Підсумки сесії

Діти без посвідчень про освіту і … майже триста земельних питань

Про продовження другого пленарного засідання першої сесії міської ради восьмого скликання всі бажаючі могли ознайомитися на сайті Буринської міської ради 24 лютого 2021 року.

Депутатів міської ради працівники апарату, секретар міської ради сповіщали у телефонному режимі. Тим, хто з якихось причин не брав слухавку, надсилали повідомлення (а нинішні засоби зв’язку дають можливість пересвідчитися, що абонент повідомлення одержав). Тобто запрошення отримали усі 26 депутатів.

Цього ж таки дня у мережі Фейсбук один із депутатів поширив цікаве сповіщення: «…Чекаємо на можливі провокації».


Проблеми лікарні

Проблеми лікарні – болючі питання

Ті, хто має безпосередній доступ до соціальних мереж, не так давно бачив сюжет із приміщення Буринської центральної районної лікарні.

У когось був просто шок. У когось нерозуміння, як могло так статися, що в обшарпаних палатах, коридорах не залишилося ніякого обладнання, ліжок, іншого медичного начиння. Звісно, що за таких умов питання надання допомоги хворим стає під питанням. Лікарня сама потребує невідкладної допомоги. На усіх поверхах, в усьому приміщенні, у підсобних будовах, по всій території. Починаючи з пандусу, починаючи з лабораторії, починаючи з фахівців… Таких «починаючи» можна набрати десятків зо два щонайменше.

Про які стандарти медицини можна говорити, якщо спеціальний під’їзд для автомобілів швидких допомог розвалився і почав заростати пагонами дерев та кущів.