Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банери

Мистецька школа

«ДЯКУЮ ТОБІ, ЛІКАРЮ!»

За ініціативи Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації започатковано обласну соціально-просвітницьку онлайн акцію «ДЯКУЮ ТОБІ, ЛІКАРЮ!», яка стартувала 15 жовтня та буде тривати до 1 грудня 2020 року.

До участі в Акції активно долучилися вихованці та керівники гуртків «В’язання гачком», «Образотворче мистецтво», «Творча майстерня» комунального багатопрофільного закладу позашкільної освіти «Мистецька школа» Буринської міської ради Сумської області.

Своїми виробами та малюнками діти підтримали наших лікарів, з повагою та розумінням віднеслися до важливості роботи медичних працівників, які самовіддано працюють в умовах пандемії.


Соціальний захист

Про постанову № 1035, яка розділяє повноваження органів влади у сфері призначення державних виплат

28 жовтня Кабінет Міністрів України затвердив постанову № 1035, яка  розділяє повноваження органів влади у сфері призначення державних виплат. Документ визначає, що:

з 1 січня 2021 р. органи соцзахисту райдержадміністрацій приймають від громадян документи для призначення державних допомог, пільг, субсидій тільки через пошту або в електронній формі;

заяви з необхідними документами зможуть приймати уповноважені посадові особи виконавчих органів рад та через ЦНАПи, які передають їх відповідному органу соцзахисту;

з 1 березня 2021 р. заяви з необхідними документами приймаються посадовими особами виконавчих органів рад або через ЦНАП виключно з формуванням електронної справи.


Виконавчий комітет

До уваги членів виконавчого комітету!

26 листопада 2020 року о 10 годині у залі засідань Буринської міської ради відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету з таким порядком денним: 

1. Про доповнення банку даних сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах, та взяття під соціальний супровід.
Доповідає: Плевако Ольга Михайлівна - фахівець із соціальної роботи ІІ категорії територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Буринської міської ради;


Благоустрій

Завершується проведення капітального ремонту вуличного освітлення в с. Степанівка та с. Олександрівка

На початку листопада поточного року підрядником ТОВ «Еліт-енергосервіс-Суми» проведені електромонтажні роботи вуличного освітлення по вул. Центральна в селі Степанівка та вул. Середнівська в селі Олександрівка Буринської громади. Роботи проводяться відповідно до затверджених виконавчим комітетом міської ради проектів, розроблених  ФОП «Солтусом Є.О.».


Інклюзивне навчання

Переваги інклюзивного навчання: чому 20 дітей Буринщини обрали інклюзивну освіту

На Буринщині продовжується активна робота з розвитку інклюзивного навчання. Щороку збільшується кількість інклюзивних класів у школах. Так, у 2019-2020 навчальному році на інклюзивній формі навчання в Буринській міській раді навчалось 8 учнів, поза громадою – 4 учні. У 2020-2021 навчальному році у закладах загальної середньої освіти (ЗЗСО) Буринської міської ради здобувають освіту 15 дітей з особливими освітніми потребами. Поза громадою у 2020-2021 н.р. на інклюзивній освіті в ЗЗСО навчається 5 учнів.