Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банери

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ СЬОМОЇ СЕСІЇ

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ СЬОМОЇ СЕСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Відповідно до розпорядження Буринського міського голови №42 – ОД від 12.04.2018 року «Про скликання сьомої сесії міської ради сьомого скликання», сьома сесія Буринської міської ради VІІ скликання відбудеться 25.04.2018 року о 10 год. 00 хв. у приміщенні Буринської міської ради.


Акція «За чисте довкілля»

Працівники Буринської міської ради приступили до прибирання міського парку в рамках щорічної акції «За чисте довкілля»

13 квітня, в рамках щорічної акції «За чисте довкілля» до прибирання міського парку долучились керівники та спеціалісти відділів та управлінь Буринської міської ради, які згрібали торішнє листя і очищали територію міського парку від сміття, порослі та сухостою.


Буринське об’єднане управління Пенсійного фонду України інформує

Легалізація заробітної плати і зайнятості населення

Буринське об’єднане управління Пенсійного фонду України нагадує, що важливою проблемою в трудових відносинах між роботодавцем і найманим працівником на даний час є легалізація зайнятості населення. Як свідчить практика багато роботодавців  (в основному це малий та середній бізнес) не укладають трудові договори з найманими працівниками.

Можна з упевненістю сказати, що не лише роботодавець винен у такому стані справ, а й сам працівник не завжди розуміє що на нього очікує в майбутньому. Громадяни погоджуються на будь-які умови роботодавця, при цьому втрачають можливість користування державними гарантіями, зокрема: субсидією, державною соціальною допомогою малозабезпеченим сім’ям, а найголовніше - втрачають страховий стаж. Отримуючи заробітну плату неофіційно, «в конвертах», працівник втрачає своє законне право на щорічну відпустку, а у випадку виробничої травми або захворювання – оплату лікарняних листів, страхових виплат і т д. Погоджуючись на “тіньову” зайнятість, працівники повинні розуміти, що їх очікують ризики пов’язані із захистом своїх трудових прав та соціальним захистом у разі скрутних життєвих обставин.


СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ

Профорієнтаційний урок

Для формування в учнівської молоді 10 - 11 класів правильного розуміння професійного самовизначення, правильної мотивації вибору професії, адекватного ставлення до робітничих професій в Буринській ЗОШ №3 відбувся профорієнтаційний урок за участю провідного фахівця Буринської районної філії Сумського ОЦЗ Летучої Н.В., представників Буринського бюро правової головного Бондаренко М.А. та Тюндер А.В. та головного спеціаліста апарату Буринської РДА Глущенко С.В.


Акція «За чисте довкілля»

У громаді розпочато роботи по благоустрою у рамках щорічної акції «За чисте довкілля»

Відповідно до розпорядження міського голови, на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 31.03.2010 № 777-р, листа Мінрегіону України від 28.03.2018 № 7/11-3210 на території Буринської міської ради розпочались роботи по благоустрою в рамках щорічної акції «За чисте довкілля».