Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банери

Обласний фестиваль мистецтв

Наші юні майстрині на фестивалі мистецтв «Перлини нашої душі»

Наприкінці листопада 2019 року в Сумському обласному центрі позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю відбувся обласний фестиваль мистецтв «Перлини нашої душі» за напрямом «паперопластика».

До участі в заході долучилося близько 50 юних майстрів.

Діти представили авторські виставки робіт, виконаних у техніках «орігамі» і «квілінг». Під час роботи творчих майстерень учасники обмінювалися досвідом, презентували свої творчі здобутки.

Вихованки Будинку дитячої та юнацької творчості Лісіцина Анастасія та Шевченко Ірина (керівник - Науменко В.А.) вибороли відповідно І та ІІ місця в номінаціях «квілінг» та «орігамі».


Правоохоронні органи

Чи всі працюють на благо громади?

Вже більше місяця не стихають дії правоохоронних органів щодо розгляду факту вирубки чагарників поблизу залізничної станції «Путійська». Продовжуються допити працівників апарату виконавчого комітету міськради, КП «Буринь-теплосервіс». Чомусь аж через такий термін слідчим поліції було направлене до районного суду клопотання про накладення арешту на трактор та причіп, які знаходяться в розпорядженні комунального підприємства, заборонивши право на відчуження, розпорядження, використання та проведення будь-яких ремонтних робіт.


Благоустрій

До зими готові

Комунальне підприємство "Буринь-теплосервіс" підготувало техніку до чищення снігу. На новий трактор придбаний відвал, щоб ще оперативніше проводити чищення тротуарів та доріг від снігу.

До всіх мешканців прохання не залишати автомобілі під час снігопадів обабіч доріг (особливо вузьких вулиць) для безперешкодного руху снігоприбиральної техніки.


Благоустрій

П’ятниця - це санітарний день

На території нашої громади кожна п’ятниця - це санітарний день. Якою б не була погода за вікном, місцеві комунальники добросовісно виконують свої обов’язки, щоб вулиці  нашого міста  були вчасно прибрані.

 

Відділ житлово-комунального господарства
апарату виконавчого комітету міської ради


Законопроєкт №1056-1

ОНОВЛЕНЕ Й ДІЄВЕ ЗАКОНОДАВСТВО – ЕФЕКТИВНЕ ЗНАРЯДДЯ У БОРОТЬБІ ЗІ ЗЛОЧИННІСТЮ

Одним із напрямків діяльності правоохоронних органів є боротьба із рейдерством, тобто із незаконним захопленням або недружнім поглинанням підприємств. Законопроєкт № 1056-1 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту права власності» розширив коло антирейдерських заходів та значно убезпечив власність від протиправних посягань.

Законодавче нововведення, як виключає, так і змінює деякі існуючі норми у законах та кодексах або ж додає до них нові. Тепер для реєстрації прав на нерухоме майно нотаріусам та державним реєстраторам необхідно скористатися не лише кваліфікованим електронним підписом, але й підтвердити рішення за допомогою Google-ідентифікації з використанням одноразового пароля.

Також варто зазначити, що зміни, котрі були ініційовані Міністерством юстиції, мають на меті знизити кількість випадків протиправного заволодіння майном та створити більш прозорий контроль за діяльністю реєструючих органів.