Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банери

СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ

Зустріч директора Сумського обласного центру зайнятості В. Підлісного з випускниками групи за напрямом «Основи малого підприємництва»

Підготовка фахівців з підприємництва є важливою складовою розвитку економіки в Україні.

У процесі підготовки в Сумському ЦПТО майбутні підприємці отримали комплексні знання у галузі, завдяки досвідченим викладачам досконало опанували основи підприємницької діяльності у виробничій сфері, торгівлі і сфері послуг. Слухачі курсів навчились складати бізнес-план, планувати витрати та доходи майбутніх періодів та вести звітність власного бізнесу. Кожен слухач групи «Основи малого підприємництва» презентував проект власної справи та готовий бізнес-план і отримав позитивну рецензію на право одержати разову допомогу від служби зайнятості на відкриття своєї справи.

Адміністрація навчального закладу бажає випускникам ефективно застосувати отримані знання у своїй діяльності.


КОНСУЛЬТУЄ МІНІСТР ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ ПАВЛО ПЕТРЕНКО

АЛІМЕНТИ – ПРАВО ДИТИНИ І ОБОВЯЗОК БАТЬКІВ

Павле Дмитровичу, роз’ясніть, будь ласка, як стягнути аліменти з колишнього чоловіка? Ми не проживаємо разом понад один рік, батько дитину майже не бачить та матеріально не підтримує. Дякую за відповідь.

Світлана Корнєєва


Про інспекцію праці

«Трудові» перевірки і відповідальність крізь призму кадрових документів

26 квітня 2017 року на засіданні Уряду прийнято постанову Кабінету Міністрів України «Деякі питання реалізації статті 259 Кодексу законів про працю України та статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Мета акта - забезпечення виконання положень статті 259 КЗпП України, Конвенції МОП № 81 «Про інспекцію праці у промисловості й торгівлі», а також забезпечення реалізації делегованих органам місцевого самоврядування повноважень у сфері праці. 

Так, з червня 2018 року у виконавчому комітеті Буринської міської ради розпочав свою роботу головний спеціаліст - інспектор праці Буринської міської ради. Головними пріоритетами інспектора праці є профілактична робота та консультування роботодавців. 


ПРОБАЦІЯ

БУРИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СЕКТОР
Філії Державної установи «Центр пробації» в Сумській області

Начальник сектору - Рибалка Сергій Павлович;

Контактні дані:  поштова адреса: пл. Першотравнева,9, м. Буринь, Cумська область, 41700 тел.: (05454)  2-27-82 електронна скринька: sm16_probation@ukr.net ;

Графік роботи: понеділок – четвер: 09:00 – 18:00, п’ятниця: 09:00 – 16:45, обідня перерва: 13:00 – 13:45, вихідний: субота, неділя.

Завдання і функції уповноважених органів з питань з питань пробації визначені Законом України «Про пробацію», Кримінальним, Кримінальним процесуальним, Кримінально-виконавчим кодексами України та іншими законами України.


Управління статистики інформує

До уваги керівників та головних бухгалтерів підприємств, установ та організацій!

Держстат запроваджує роботу нового сервісу для електронного звітування – безкоштовне програмне забезпечення "Кабінет респондента".

Доступ до "Кабінету респондента" відкрито з 01 лютого 2019 року за посиланням: https://statzvit.ukrstat.gov.ua/ або на сайті Головного управління статистики у Сумській області www.sumy.ukrstat.gov.ua активна кнопка «КАБІНЕТ РЕСПОНДЕНТА».

У "Кабінеті респондента" Ви зможете в онлайн-режимі звітувати за формами державної статистичної звітності.