Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банериВручення стипендії

Вручено стипендії обдарованій молоді

З метою підтримки інтелектуального розвитку талановитої молоді, популяризації творчості та спортивних здобутків школярів громади Буринською міською радою щорічно здійснюється виплата стипендій обдарованим учням закладів освіти об'єднаної територіальної громади. Згідно з положенням стипендiя виплачується щомiсячно протягом навчального року з вересня поточного року до травня наступного.

Цьогоріч стипендіатами стали 10 здобувачів освіти, які мають вагомі здобутки у конкурсах та турнірах обласного і всеукраїнського рівнів, є переможцями мистецьких та спортивних заходів, відмінниками навчання та шкільними активістами.


Функціонування ринку

Опитування громадян щодо функціонування ринку

Буринська міська рада звертається до жителів нашої територіальної громади з проханням висловити свою позицію, щодо функціонування ринку в умовах карантину (COVID-19) в місті Буринь, який відбувається щочетверга по вулиці Ринковій в зв’язку з надходженням листів Буринського районного управління Держпродспоживслужби та Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області. Висловлена позиція громадян “ЗА” чи “ПРОТИ” може бути врахована виконавчим комітетом міської ради та комісією ТЕБ в разі розгляду питання функціонування ринку.

Електронна пошта для висловлення своєї позиції щодо функціонування ринку в умовах карантину buryn.rada@ukr.net.


Cоціальний захист населення

Про виконання Програми соціального захисту населення
Буринської міської ради (об’єднаної територіальної громади)
за п’ять місяців 2020 ріку

Робота відділу охорони здоров’я та соціальних питань апарату виконавчого комітету Буринської міської ради спрямована на забезпечення виконання місцевої програми соціального спрямування.

Метою Програми соціального захисту населення Буринської міської ради (об’єднаної територіальної громади) на 2018-2021 роки є реалізація політики у сфері соціального захисту населення, підвищення життєвого рівня малозабезпечених громадян, інвалідів, одиноких пенсіонерів, осіб, які потрапили в тривалу екстремальну ситуацію (стихійне лихо, пожежа, катастрофа, погіршення стану здоров’я та інше),  учасників антитерористичної операції та членів їхніх родин, сприяння у задоволенні соціальних потреб сімей, дітей та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах.


Щодо ЗДО №3 «Сонечко»

Ліквідація закладу - не забаганка, а крок до покращення умов розвитку дітей

Широке обговорення у місті викликали події, пов'язані із закриттям закладу дошкільної освіти (дитячий садок) № 3 «Сонечко». Дійсно, рішенням Буринської міської ради сьомого скликання, яка згідно зі статтею 25 Закону України «Про освіту» є засновником комунального дошкільного закладу, розпочато процес ліквідації установи. Повноваження засновника щодо даної юридичної процедури регулюються статтею 16 Закону України «Про дошкільну освіту» (зі змінами, розділ ХІІ Прикінцеві та перехідні положення Закону України «Про освіту»).


День захисту дітей

Кожна дитина має право на родину

Право дитини на сім’ю прописане всіма  законами. І це не лише законодавча норма, а й закон природи. Тільки в сім’ї  дитина пізнає  любов, почуває себе щасливою, вчиться будувати власну сім’ю, адже батьки не тільки дають їй життя, а й відповідають за догляд та виховання, передають досвід поколінь, прищеплюють моральні цінності та духовність, задовольняють щоденні потреби. Діти повинні зростати в сім’ях  рідних батьків, але, коли це неможливо, альтернативою біологічній родині може слугувати інша сім’я. Серед них - дитячий будинок сімейного типу (далі – ДБСТ).

Виховний потенціал дитячого будинку сімейного типу має об’єктивні переваги перед закладами інтернатного типу. Перш за все, це природність процесу виховання, адже основою виховного впливу є емоційний контакт дитини з батьками-вихователями, який базується на довірі дітей до дорослих; це індивідуальний підхід до кожної дитини тощо.